Lidhje

 
 

Archive for Korrik, 2018

 
 • Njoftim

  Njoftim Faqja e Arkivës Digjitale: www.adsh.unishk.edu.al nuk është aktive përkohësisht për shkak të një update- imi të versionit të ri. Ju falenderojmë për mirëkuptimin!

   
 • Njoftim

  Njoftim

  Njoftim Biblioteka e Universitetit Shkodër fillon proçesin e inventarit fizik të fondit libër dhe njofton të gjithë huazuesit e saj që deri me datë 16/07/2018 të bëjnë kthimin e librave […]

   
 •  
 
 
 

Oraret e Shërbimit

E hënë 08:00 - 19:00
E martë 08:00 - 19:00
E mërkurë 08:00 - 19:00
E enjte 08:00 - 19:00
E premte 08:00 - 19:00
E shtunë 08:00 - 13:00
E diel Pushim
 

Progetto VATRA

 

Aktivitetet e ardhshme